הוספה למועדפים
מאמרים
חבילות שרות לעסקים
פתרונות מחשוב
שירותי מחשוב
אבטחת מידע
תיקון תקלות מחשב
גיבוי נתונים
דואר זבל
יעוץ מקצועי
מערכות מחשוב
שיחזור נתונים
תחזוקה מונעת
דף הבית אודות לקוחות פתרונות המלצות צור קשר
054-6609407
צריך עדכון פלאש אנא לחצו על הקישור המופיע בכדי להוריד את העדכון האחרון לפלאש לחצו כאן
תמיכה טכנית לעסקים תמיכה לרשתות
תמיכה טכנית שירותי מחשב
ייעוץ מקצועי

לקבל מידע אמין ממי שמבין
גם אחרי שהחלטתם על מיקור חוץ, באפשרותכם לקבל ייעוץ מקצועי בכל עת. מלבד העובדה שדרך ייעוץ מקצועי ניתן לוודא שהמהלכים העסקיים אותם עשינו הם אכן הנכונים לנו ביותר, ייעוץ כזה גם מבטיח שמירה על מתח גבוה לאורך זמן.
אחת הבעיות הגדולות ביותר של עסקים מודרניים היא תהום הבנאליות והקיבעון. ייעוץ מקצועי שניתן על ידי גורמים בעלי ניסיון יכול לספק לנו פרספקטיבה חדשה על העובדים ועל מקום העובדה, ולהבטיח שלא נישאר מאחור. התפקיד של ייעוץ מקצועי הוא לא רק לתת לנו ידע נוסף, אלא לספק לנו את הכלים לקבל את ההחלטה הנכונה. ללא ייעוץ מקצועי לא נוכל לדעת איזה מחשב הוא החדש ביותר, או לחילופין איזה מחשב הוא המתאים ביותר לצרכים האישיים שלנו. ייעוץ מקצועי נכון מסכם עבורנו את אינספור האפשרויות המוצעות בשוק, ונותן לנו את השורה התחתונה כדי לקבל את ההחלטה האידיאלית ביותר. חברה מנוסה, אשר מספקת ייעוץ מקצועי גם מבינה שאינטרס ההצלחה שייך לה ולפירמה השוכרת את שירותיה, ולכן דואגת לייעל את התפוקה ולספק תוצאות.

אצלנו בחברת TOTAL ASSIST תוכלו ליהנות ממגוון שירותים מקיפים בתחום פתרונות המחשוב. אנו נספק לכם שירות אישי, זמין, מקצועי ואמין ונלווה אתכם בכל רגע ולכל צורך. אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני או באמצעות המייל ותענו בהקדם.

טוטאל אסיסט - סיוע כולל למחשב

מקצוענים בטכנולוגיה, טוטאליים בשירות

זקוקים לשירותי מחשבים מקצועיים ואמינים? זקוקים לטכנאי מחשבים? התקשרו אלינו עכשיו 054-6609407054-6609407

 

תחזוקה מונעת ! 
יצאנו במבצע לתחזוקה מונעת למחשב כדי למנוע תקלות עתידיות ולדאוג לבריאות המחשב. חשוב ביותר גם כשאין תקלה מורגשת או נראיית לעין ...

זיכרון, זיכרון וזיכרון
כל תיפעול המחשב בנוי על שימוש בזיכרון וככל שיש יותר זיכרון פנוי לשימוש, המחשב מגיב יותר מהר. במהלך הזמן מותקנים יותר ויותר ישומים שמעיקים על השימוש בזיכרון המחשב. גם למקום הפנוי בדיסק יש משמעות (ככל שיש יותר - עובד יותר מהיר).

טיפ זה לא רק אבקת כביסה !
וברצינות ... אנטי וירוס מעודכן הוא לא בגדר המלצה אלא חובה בכל מחשב ! ליעוץ והמלצות פנו אלינו ונעזור !

עידכונים של מערכת ההפעלה
עידכון מערכת ההפעלה באופן שוטף מעניקה לכם שקט נפשי. העידכונים כוללים תיקונים ושידרוגים למערכת ההפעלה, החיונים לפעולה תקינה.

תחזוקה מונעת
תחזוקה מונעת למחשב אינה מותרות, היא חיונית לבריאות המחשב ותקינותו לאורך זמן.


  שם:
  חברה:
  טל':
  מייל:
שלח
ויביט-בניית אתרים עיצוב: Up-Grade