הוספה למועדפים
מאמרים
חבילות שרות לעסקים
פתרונות מחשוב
שירותי מחשוב
אבטחת מידע
תיקון תקלות מחשב
גיבוי נתונים
דואר זבל
יעוץ מקצועי
מערכות מחשוב
שיחזור נתונים
תחזוקה מונעת
דף הבית אודות לקוחות פתרונות המלצות צור קשר
054-6609407
צריך עדכון פלאש אנא לחצו על הקישור המופיע בכדי להוריד את העדכון האחרון לפלאש לחצו כאן
תמיכה טכנית לעסקים תמיכה לרשתות
תמיכה טכנית שירותי מחשב

גיבוי נתונים

תנו לגיבוי להיות הגב שלכם
התלות שקיימת היום במחשבים מביאה הרבה מאוד אנשים לחשוש למידע אותו הם שומרים. בין אם מדובר במקום העבודה או במחשב הפרטי בבית, ישנה משמעות עצומה לאופן בו אנחנו מגבים את החומר והמידע שלנו. ישנם מקרים בהם מידע שלא נשמר או גובה כראוי, גרר אחריו שרשרת תקלות ואירועים שהביאו לאובדן כספי ותדמיתי עצום או לחילופין לאובדן חומר אישי (תמונות, מסמכים ועוד) חשוב שלפעמים ערכו לא יסולא בפז. על מנת להימנע ממצב כזה כדי לדאוג מבעוד מועד למערכות גיבוי ראויות (קטנות כגדולות).

ללא מערכות גיבוי כאלה חשופים עסקים למגוון נזקים, ולמעשה לא יכולים לשמור על שקט תעשייתי הדרוש להם כל כך. מערכות גיבוי הם חלק אלמנטארי מכל עסק העושה שימוש יום יומי במחשבים, וכידוע – מעטים כיום העסקים שאינם עושים זאת.

התפקיד של מערכות גיבוי הוא לספק גב מוצק מספיק כדי שחומר חשוב זה או אחר לא ילך לאיבוד ובמקביל הן צריכות שלא להפריע לעבודה השגרתית. על ידי יצירת מערכות גיבוי יודעים העסקים שהם יכולים להיות רגועים כי המידע והנתונים בהם הם משתמשים נשמר ומופקד בידיים הנכונות.

הצורך לתכנן מערך גיבוי מגיע בעקבות איומים אליהם חשופים המחשבים מבחוץ, מהאינטרנט או מתוכנות זדוניות וגם מסכנות הנובעות מקריסת ציוד מחשוב. כדי להבטיח שאותן מערכות גיבוי, אכן יספקו את התפוקה במידה ויידרשו לכך, הן צריכות להיות מתוכננות בצורה מקיפה מספיק.

למעשה, מערכות גיבוי מחזיקות בעותקים של הנתונים המקוריים. באמצעות הקצאה מוגדרת מראש ובעזרת סנכרון עם הגורמים המתאימים בחברה, מאחסנות מערכות גיבוי את המידע החשוב ביותר, ושומרות אותו במקום אחר מאשר השרתים החשופים. לרוב, את הניהול של מערכות גיבוי יעשו גורמים טכניים המתמחים בכך.

נכון להיום מחשוב בענן הופך להיות צורת מחשוב מקובלת בעולם המחשוב עקב שיפור בקצבי העברת הנתונים, רמות האבטחה, המהימנות, הזמינות והוורסיטליות שלו. גיבוי בענן הופך להיות גורם חשוב במערכות הגיבוי. מערכות גיבוי רבות מחולקות לפי דרישות ספציפיות של העסק: ישנן מערכות גיבוי מרכזיות, מערכות אחסון או גיבוי נתונים פשוט. הדרך הטובה ביותר לבחור מערכות גיבוי היא להגדיר מה הצורך שלנו מגיבוי ואז להתייעץ עם מומחים בשטח.יבות להגיע עם מערכות מחשוב נכונות.
 
אצלנו בחברת TOTAL ASSIST תוכלו ליהנות ממגוון שירותים מקיפים בתחום פתרונות המחשוב. אנו נספק לכם שירות אישי, זמין, מקצועי ואמין ונלווה אתכם בכל רגע ולכל צורך. אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני או באמצעות המייל ותענו בהקדם.

טוטאל אסיסט - סיוע כולל למחשב

מקצוענים בטכנולוגיה, טוטאליים בשירות

זקוקים לשירותי מחשבים מקצועיים ואמינים? זקוקים לטכנאי מחשבים? התקשרו אלינו עכשיו 054-6609407054-6609407

תחזוקה מונעת ! 
יצאנו במבצע לתחזוקה מונעת למחשב כדי למנוע תקלות עתידיות ולדאוג לבריאות המחשב. חשוב ביותר גם כשאין תקלה מורגשת או נראיית לעין ...

זיכרון, זיכרון וזיכרון
כל תיפעול המחשב בנוי על שימוש בזיכרון וככל שיש יותר זיכרון פנוי לשימוש, המחשב מגיב יותר מהר. במהלך הזמן מותקנים יותר ויותר ישומים שמעיקים על השימוש בזיכרון המחשב. גם למקום הפנוי בדיסק יש משמעות (ככל שיש יותר - עובד יותר מהיר).

טיפ זה לא רק אבקת כביסה !
וברצינות ... אנטי וירוס מעודכן הוא לא בגדר המלצה אלא חובה בכל מחשב ! ליעוץ והמלצות פנו אלינו ונעזור !

עידכונים של מערכת ההפעלה
עידכון מערכת ההפעלה באופן שוטף מעניקה לכם שקט נפשי. העידכונים כוללים תיקונים ושידרוגים למערכת ההפעלה, החיונים לפעולה תקינה.

תחזוקה מונעת
תחזוקה מונעת למחשב אינה מותרות, היא חיונית לבריאות המחשב ותקינותו לאורך זמן.


  שם:
  חברה:
  טל':
  מייל:
שלח
ויביט-בניית אתרים עיצוב: Up-Grade