הוספה למועדפים
מאמרים
חבילות שרות לעסקים
פתרונות מחשוב
שירותי מחשוב
אבטחת מידע
תיקון תקלות מחשב
גיבוי נתונים
דואר זבל
יעוץ מקצועי
מערכות מחשוב
שיחזור נתונים
תחזוקה מונעת
דף הבית אודות לקוחות פתרונות המלצות צור קשר
054-6609407
צריך עדכון פלאש אנא לחצו על הקישור המופיע בכדי להוריד את העדכון האחרון לפלאש לחצו כאן
תמיכה טכנית לעסקים תמיכה לרשתות
תמיכה טכנית שירותי מחשב
שירותי מחשוב

מה הם שירותי מחשוב?
שירותי מחשוב הם הכלים ליישום פתרונות המחשוב, הכלים איתם אנחנו משתמשים כדי לקבל מיילים, לקבוע פגישות, לנהל לקוחות, לנהל מלאי, לנהל תורים, לנהל פרוייקטים, לנהל תקציבים ועוד ועוד לפי האופי של העסק.

כמו שכבר אפשר להבין, גם פתרונות מחשוב וגם שירותי מחשוב הם חלק מעולם העסקים המודרני וחייבים לקחת אותם בחשבון. הרבה מנהלי חברות יודעים היום, כי ללא סביבת עבודה ממוחשבת ותומכת לא ניתן לנהל את העבודה ולהפיק תוצאות. החשיבות של שירותי מחשוב בשנים האחרונות באה לידי ביטוי בכל יום ובכל רגע נתון ונוצרת מהתלות שלנו במחשוב בכל תחום בחיינו, בעסק ובחיים הפרטיים.

תפקידם של שירותי מחשוב איכותיים הוא לשפר את כל האלמנטים הטכנולוגיים הקשורים לעבודה של עסקים מודרניים, ולתת מענה מהיר על תקלות בלתי צפויות. שירותי מחשוב הם לא רק שמירה על הסטנדרטים הטכנולוגיים הגבוהים ביותר, אלא גם ואולי אפילו בעיקר, יצירת אלטרנטיבה במידת הצורך. מקצועיות טכנאי המחשבים נמדדים במידה רבה על פי זמינותם.

רק מי שהתמודד מול מערכת מחשוב ישנה ולא מתפקדת, אפילו אם היה זה לכמה ימים או כמה שעות בלבד, יודע להעריך את החשיבות של גורם תמיכה ראוי ומקצועי.

עסקים מודרניים חייבים לקחת בחשבון כי שירותי מחשוב ותמיכה הם חלק בלתי נפרד ממערכת האחזקה שלהם, ולא משנה מהו תחום עיסוקם . במילים אחרות, גם חברת הנהלת חשבונות שאין לה אתר אינטרנט משתמשת ותלויה במחשבים באופן תדיר. הקשר עם גורם תמיכה מנוסה שיודע לתת מענה בעת הצורך הוא חיוני כמו כל מחלקה אחרת.

טוטאל אסיסט - סיוע כולל למחשב

מקצוענים בטכנולוגיה, טוטאליים בשירות

זקוקים לשירותי מחשבים מקצועיים ואמינים? זקוקים לטכנאי מחשבים? התקשרו אלינו עכשיו 054-6609407

 

תחזוקה מונעת ! 
יצאנו במבצע לתחזוקה מונעת למחשב כדי למנוע תקלות עתידיות ולדאוג לבריאות המחשב. חשוב ביותר גם כשאין תקלה מורגשת או נראיית לעין ...

זיכרון, זיכרון וזיכרון
כל תיפעול המחשב בנוי על שימוש בזיכרון וככל שיש יותר זיכרון פנוי לשימוש, המחשב מגיב יותר מהר. במהלך הזמן מותקנים יותר ויותר ישומים שמעיקים על השימוש בזיכרון המחשב. גם למקום הפנוי בדיסק יש משמעות (ככל שיש יותר - עובד יותר מהיר).

טיפ זה לא רק אבקת כביסה !
וברצינות ... אנטי וירוס מעודכן הוא לא בגדר המלצה אלא חובה בכל מחשב ! ליעוץ והמלצות פנו אלינו ונעזור !

עידכונים של מערכת ההפעלה
עידכון מערכת ההפעלה באופן שוטף מעניקה לכם שקט נפשי. העידכונים כוללים תיקונים ושידרוגים למערכת ההפעלה, החיונים לפעולה תקינה.

תחזוקה מונעת
תחזוקה מונעת למחשב אינה מותרות, היא חיונית לבריאות המחשב ותקינותו לאורך זמן.


  שם:
  חברה:
  טל':
  מייל:
שלח
ויביט-בניית אתרים עיצוב: Up-Grade