הוספה למועדפים
מאמרים
חבילות שרות לעסקים
פתרונות מחשוב
שירותי מחשוב
אבטחת מידע
תיקון תקלות מחשב
גיבוי נתונים
דואר זבל
יעוץ מקצועי
מערכות מחשוב
שיחזור נתונים
תחזוקה מונעת
דף הבית אודות לקוחות פתרונות המלצות צור קשר
054-6609407
צריך עדכון פלאש אנא לחצו על הקישור המופיע בכדי להוריד את העדכון האחרון לפלאש לחצו כאן
תמיכה טכנית לעסקים תמיכה לרשתות
תמיכה טכנית שירותי מחשב
פתרונות מחשוב

פתרונות מחשוב הם לא עניין מובן מאליו. כיום מערכת המחשוב והתקשורת
מהווים את הבסיס לפעילותו של כל עסק קטן כגדול. החשיבות של פתרונות מחשוב עבור עסקים גדולים כקטנים היא בלתי ניתנת לשיעור.

ללא פתרון מחשוב הולם עלולים בתי עסק וחברות לאבד את כל המידע שברשותן, לפגוע בלקוחות שאגרו ולהינזק באופן שאי אפשר לתקן. למעשה, תיכנון המחשוב בעסק ישפר את העבודה על מחשבים ובאמצעותם. התלות שלנו במחשבים מביאה איתה לא רק נוחות, גמישות וידע רב אלא גם הרבה פתחים לתקלות.
 
עם זאת, ההתמודדות מול כשלים טכנולוגיים היא ממש לא בלתי אפשרית. נזקים ותקלות הם חלק בלתי נפרד מהשימוש היום יומי באותם אמצעים, ולכן גם הטיפול בהם הופך למחויב המציאות. ישנו הבדל המשמעותי בין פתרונות מחשב לבית לבין פתרונות מחשוב לעסקים , בעוד במחשב ביתי רוב התקלות בהן ניתקל יהיו ברות תיקון פשוט, גם בצורה עצמאית וגם על ידי בעלי מקצוע, בעסקים מדובר על תקלות שיכולות להשבית ימי עבודה שלמים. למרות שהנטייה היא למנוע אותם ככל האפשר, אף פעם אי אפשר להשיג מאה אחוז של תוצאות.
 
לצערנו הצורך בפיתרון מחשוב מתעורר בדרך כלל רק לאחר שהמצב הופך בלתי נסבל, או לחילופין כאשר לא ניתן להמשיך ולעבוד ואינו מבוצע בחשיבה מתוכננת מראש. הנוכחות של טכנאי מחשבים טובים , אשר יודעים להציע פתרונות מחשוב יצירתיים ותורמים ליעילות העבודה הינה חיונית. למעשה, פתרונות מחשוב הם לא רק טיפול בתקלות, אלא גם מציאת פתרונות לשיפור העבודה עם המחשוב הקיים או הוספת מחשוב נוסף . פתרונות מחשוב הם שם כולל לשירות הנוגע לכל תחומי המחשוב בהם נעשה שימוש. לכן, פתרונות מחשוב חייבים להגיע יד ביד עם שירותי מחשוב.


טוטאל אסיסט - סיוע כולל למחשב

מקצוענים בטכנולוגיה, טוטאליים בשירות

זקוקים לשירותי מחשבים מקצועיים ואמינים? זקוקים לטכנאי מחשבים? התקשרו אלינו עכשיו 054-6609407054-6609407 

תחזוקה מונעת ! 
יצאנו במבצע לתחזוקה מונעת למחשב כדי למנוע תקלות עתידיות ולדאוג לבריאות המחשב. חשוב ביותר גם כשאין תקלה מורגשת או נראיית לעין ...

זיכרון, זיכרון וזיכרון
כל תיפעול המחשב בנוי על שימוש בזיכרון וככל שיש יותר זיכרון פנוי לשימוש, המחשב מגיב יותר מהר. במהלך הזמן מותקנים יותר ויותר ישומים שמעיקים על השימוש בזיכרון המחשב. גם למקום הפנוי בדיסק יש משמעות (ככל שיש יותר - עובד יותר מהיר).

טיפ זה לא רק אבקת כביסה !
וברצינות ... אנטי וירוס מעודכן הוא לא בגדר המלצה אלא חובה בכל מחשב ! ליעוץ והמלצות פנו אלינו ונעזור !

עידכונים של מערכת ההפעלה
עידכון מערכת ההפעלה באופן שוטף מעניקה לכם שקט נפשי. העידכונים כוללים תיקונים ושידרוגים למערכת ההפעלה, החיונים לפעולה תקינה.

תחזוקה מונעת
תחזוקה מונעת למחשב אינה מותרות, היא חיונית לבריאות המחשב ותקינותו לאורך זמן.


  שם:
  חברה:
  טל':
  מייל:
שלח
ויביט-בניית אתרים עיצוב: Up-Grade