הוספה למועדפים
מאמרים
חבילות שרות לעסקים
פתרונות מחשוב
שירותי מחשוב
אבטחת מידע
תיקון תקלות מחשב
גיבוי נתונים
דואר זבל
יעוץ מקצועי
מערכות מחשוב
שיחזור נתונים
תחזוקה מונעת
דף הבית אודות לקוחות פתרונות המלצות צור קשר
054-6609407
צריך עדכון פלאש אנא לחצו על הקישור המופיע בכדי להוריד את העדכון האחרון לפלאש לחצו כאן
תמיכה טכנית לעסקים תמיכה לרשתות
תמיכה טכנית שירותי מחשב
מערכות מחשוב

מערכת שלמה של שיקולים ומחשבים
הדרך להתאים בין מערכות מחשוב שונות לעסק הספציפי שלנו, היא להחליט מראש אלו כלים טכנולוגיים אנחנו צריכים. ישנם עשרות סוגים שונים של מערכות מחשוב, וחבל לבזבז משאבים כספיים על כאלו שלא יתאימו לנו באופן מדויק.
מערכות מחשוב צריכות לתת מענה על מגוון עצום של דרישות, ולכן התאמה שלהן לדרך העבודה ואופי העובדים היא שתקבע את הצלחת הפרויקט. מערכות מחשוב רבות, שנרכשו בלי הכלים הנכונים, גרמו לעוגמת נפש גדולה ובמקרים מסוימים אפילו לטראומה מכל מה שקשור לטכנולוגיה.
חברת ייעוץ שמנוסה בתחום, תדע על אילו מערכות מחשוב להמליץ, ותבטיח התייעלות ותמיכה לאורך הדרך. הנוכחות של גורם מקצועי בזמן רכישה של מערכות מחשוב חדשות חיונית, והאמון בינו לבין העסק אותו הוא משרת צריכה לעמוד בראש מעיננו. בהרבה מאוד מקרים רמת המקצועיות והעדכניות של שירותי המחשוב אותם, נקבל תקבע גם את רמת המקצועיות שלנו, ובזה כידוע אסור להתפשר.

אצלנו בחברת TOTAL ASSIST תוכלו ליהנות ממגוון שירותים מקיפים בתחום פתרונות המחשוב. אנו נספק לכם שירות אישי, זמין, מקצועי ואמין ונלווה אתכם בכל רגע ולכל צורך. אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני או באמצעות המייל ותענו בהקדם.

טוטאל אסיסט - סיוע כולל למחשב

מקצוענים בטכנולוגיה, טוטאליים בשירות

זקוקים לשירותי מחשבים מקצועיים ואמינים? זקוקים לטכנאי מחשבים? התקשרו אלינו עכשיו 054-6609407054-6609407

 

תחזוקה מונעת ! 
יצאנו במבצע לתחזוקה מונעת למחשב כדי למנוע תקלות עתידיות ולדאוג לבריאות המחשב. חשוב ביותר גם כשאין תקלה מורגשת או נראיית לעין ...

זיכרון, זיכרון וזיכרון
כל תיפעול המחשב בנוי על שימוש בזיכרון וככל שיש יותר זיכרון פנוי לשימוש, המחשב מגיב יותר מהר. במהלך הזמן מותקנים יותר ויותר ישומים שמעיקים על השימוש בזיכרון המחשב. גם למקום הפנוי בדיסק יש משמעות (ככל שיש יותר - עובד יותר מהיר).

טיפ זה לא רק אבקת כביסה !
וברצינות ... אנטי וירוס מעודכן הוא לא בגדר המלצה אלא חובה בכל מחשב ! ליעוץ והמלצות פנו אלינו ונעזור !

עידכונים של מערכת ההפעלה
עידכון מערכת ההפעלה באופן שוטף מעניקה לכם שקט נפשי. העידכונים כוללים תיקונים ושידרוגים למערכת ההפעלה, החיונים לפעולה תקינה.

תחזוקה מונעת
תחזוקה מונעת למחשב אינה מותרות, היא חיונית לבריאות המחשב ותקינותו לאורך זמן.


  שם:
  חברה:
  טל':
  מייל:
שלח
ויביט-בניית אתרים עיצוב: Up-Grade