הוספה למועדפים
מאמרים
חבילות שרות לעסקים
פתרונות מחשוב
שירותי מחשוב
אבטחת מידע
תיקון תקלות מחשב
גיבוי נתונים
דואר זבל
יעוץ מקצועי
מערכות מחשוב
שיחזור נתונים
תחזוקה מונעת
דף הבית אודות לקוחות פתרונות המלצות צור קשר
054-6609407
צריך עדכון פלאש אנא לחצו על הקישור המופיע בכדי להוריד את העדכון האחרון לפלאש לחצו כאן
תמיכה טכנית לעסקים תמיכה לרשתות
תמיכה טכנית שירותי מחשב

דואר זבל

לא חייבים לחיות עם זבל בדואר!
הנוכחות של דואר זבל בחיינו עברה כבר מזמן את שלב חוסר הנוחות, וגובלת לעיתים בהטרדה של ממש. רבים אולי לא זוכרים, אבל היו ימים ולא כל כך רחוק בעבר בהם דואר זבל לא היה חלק משגרת המיילים היום יומית שלנו. מה שהתחיל כמחווה של יחסי ציבור ופרסומות, הפך עם שנים למבול של דואר אלקטרוני שאין לו שום ערך מעשי, להפך הוא פשוט מזיק ומציק. אך אם הבעייתיות באותו דואר זבל הייתה נגמרת רק בחיינו הפרטיים, מילא. התופעה הנוראית באמת היא, שאפשר היום למצוא דואר זבל בכל מקום גם במשרד, בחברה או בעסק. דואר זבל חוסם את תיבות הדואר מפריע לנו לנו לראות דואר חשוב ובנוסף גורם לנו לפקפק בכל מייל שהשולח שלו אינו מספיק מוכר לנו.
דואר זבל לא חייב להיות חלק משגרת יומנו. רוב תוכנות הדואר הקיימות היום בעיקר מבית היוצר של מיקרוסופט מאפשרות לנו בעזרת הגדרות לסננן חלק נכבד מדואר הזבל המגיע אלינו.
התפתחויות טכנולוגיות ותוכנות חדשות (של חברות כמו PineApp או Cisco-IronPort *) מאפשרות לסנן דואר זבל הרבה לפני שהוא תוקף את התיבה האישית שלנו. למרות ששרתים רבים נוטים כיום לספק מגוון כלים להתמודדות מול דואר זבל, כדאי לקחת את העניין צעד אחד קדימה, ולפעול גם באפיקים מקצועיים יותר. דואר זבל הוא לא רק מטרד, הוא יכול גם לנגוס לנו בשטח שיש לנו על המחשב, ולפגוע בנו בטווח הקצר ובטווח הארוך באופן בלתי הפיך.
לא מפתיע לגלות שאפילו חוקים שנחקקו בכנסת ובממשלות שונות ברחבי העולם נגד דואר זבל לא עוזרים כל כך למגר את התופעה. אולי בגלל הקלות בה ניתן לייצר דואר זבל ואולי דווקא בגלל האנונימיות שמאפשרת רשת האינטרנט, הפך דואר זבל לכלי זמין ופופולארי מאוד. חברות רבות עושות בדואר זבל שימוש רב וחברות רבות אחרות מוכרות רשימות תפוצה עם כתובות המייל שלנו לכל דיכפין תמורת מחיר כמובן.
מבחינת הצד הנפגע, שזה כולנו, הדרכים לחסום דואר זבל חייבות להיות גורפות וכוללות. ישנה גם אפשרות להגדיר יחס מסוים לחלק מהסוגים של דואר זבל, במקום למחוק או להתעלם מהכול. אנשי מקצוע מיומנים, אשר מכירים את הנושא של דואר זבל, מסוגלים לספק לחברות או עסקים את השירות הטוב ביותר, ותפקידם לגרום לשקט תעשייתי לאורך זמן. ללא מאבק מקצועי אי אפשר להיפטר לחלוטין מדואר זבל, ולא משנה כמה נעבוד קשה בשביל לסנן אותו. מכיוון שלא ניתן למנוע שיגור של דואר זבל אלינו, למרות הניסיונות הרבים שנעשו – גם מבחינת חקיקה וגם מבחינת אכיפה – הדבר היחיד שנותר לעשות הוא להגן על המחשבים שלנו מפניו. הדרך הטובה ביותר להבין את המשמעות של עולם ללא דואר זבל, היא פשוט לקבל שירות המנקה אותנו מכזה, ולאחר מספר ימים בלבד להבין את ההבדל העצום. רוב ספקיות האינטרנט מספקות שירות כזה, תמורת תשלום נוסף או כחלק מחבילה, החיסרון היחיד הוא שהשיטה שלהם היא חסימת כל הדואר ככלל ואז אנחנו צריכים להכנס להגדרות ולהגדיר מי נמצא ברשימה השחורה ונחסם ומי מועבר לרשימה הלבנה וזוכה להגיע לתיבת הדואר שלנו.

* כדי לקרוא יותר
 
 

טוטאל אסיסט - סיוע כולל למחשב

מקצוענים בטכנולוגיה, טוטאליים בשירות

זקוקים לשירותי מחשבים מקצועיים ואמינים? זקוקים לטכנאי מחשבים? התקשרו אלינו עכשיו 054-6609407

 

תחזוקה מונעת ! 
יצאנו במבצע לתחזוקה מונעת למחשב כדי למנוע תקלות עתידיות ולדאוג לבריאות המחשב. חשוב ביותר גם כשאין תקלה מורגשת או נראיית לעין ...

זיכרון, זיכרון וזיכרון
כל תיפעול המחשב בנוי על שימוש בזיכרון וככל שיש יותר זיכרון פנוי לשימוש, המחשב מגיב יותר מהר. במהלך הזמן מותקנים יותר ויותר ישומים שמעיקים על השימוש בזיכרון המחשב. גם למקום הפנוי בדיסק יש משמעות (ככל שיש יותר - עובד יותר מהיר).

טיפ זה לא רק אבקת כביסה !
וברצינות ... אנטי וירוס מעודכן הוא לא בגדר המלצה אלא חובה בכל מחשב ! ליעוץ והמלצות פנו אלינו ונעזור !

עידכונים של מערכת ההפעלה
עידכון מערכת ההפעלה באופן שוטף מעניקה לכם שקט נפשי. העידכונים כוללים תיקונים ושידרוגים למערכת ההפעלה, החיונים לפעולה תקינה.

תחזוקה מונעת
תחזוקה מונעת למחשב אינה מותרות, היא חיונית לבריאות המחשב ותקינותו לאורך זמן.


  שם:
  חברה:
  טל':
  מייל:
שלח
ויביט-בניית אתרים עיצוב: Up-Grade