הוספה למועדפים
מאמרים
חבילות שרות לעסקים
פתרונות מחשוב
שירותי מחשוב
אבטחת מידע
תיקון תקלות מחשב
גיבוי נתונים
דואר זבל
יעוץ מקצועי
מערכות מחשוב
שיחזור נתונים
תחזוקה מונעת
דף הבית אודות לקוחות פתרונות המלצות צור קשר
054-6609407
צריך עדכון פלאש אנא לחצו על הקישור המופיע בכדי להוריד את העדכון האחרון לפלאש לחצו כאן
תמיכה טכנית לעסקים תמיכה לרשתות
תמיכה טכנית שירותי מחשב
שיחזור נתונים


שיחזור נתונים לעתיד טוב יותר
החשיבות של שיחזור נתונים ברורה לכל מי שאי פעם עבד עם מחשבים בצורה רציפה. שיחזור נתונים הוא הגיבוי האולטימטיבי עבור מידע או נתונים שנאספים או נשמרים על המחשב, והתפקיד שלו הוא לייצר עבורנו רמה מסוימת של ביטחון בטכנולוגיה.
ללא שיחזור נתונים אנחנו חשופים לשלל סכנות ואיומים – מבחוץ ומבפנים. ישנם מקרים רבים בהם שיקול דעת מוטעה או טעות אנוש מורידים לטמיון שעות של עבודה שערכה לא יסולא בפז. בעזרת שיחזור נתונים הולם אנחנו מקבלים סיכוי נוסף, וניתנת בידינו האפשרות להגן על חומרים ומסמכים שונים.
למרות שנהוג לחשוב שתוכנות שיחזור נתונים הן חלק קבוע ואינטגראלי בכל מחשב מודרני, המציאות קצת שונה. שיחזור נתונים אמנם קיים בצורה כזו או אחרת ואפילו פועל בצורה אוטומטית, אך על מנת לבטוח באופציה הזו ברמה גבוהה יש לפנות לגורמי מקצוע.
שיחזור נתונים הוא חיוני בדיוק כמו שמירת העבודה בפעם הראשונה, פשוט מפני שאין שום סיכוי לדעת מתי נזדקק לו באמת. אם הייתה אפשרות לקבל התרעה של שעות או אפילו ימים לפני קריסתן של מערכות ממוחשבות, הרי שלא היה שום צורך בשחזור משום סוג. אך מכיוון שזה אינו המצב, חשוף המחשב, עליו אנחנו שומרים את המידע בבית ובעבודה בכל שעה משעות היממה, למצב של איבוד נתונים. אך הנתון המדאיג ביותר לגבי אמינותם של מחשבים אינו קשור רק לאלו אשר משתמשים בהם לטובת תכנות או פיתוח, אלא גם ואולי אפילו בעיקר לאלו שעושים בהם שימוש משרדי.

כולם צריכים שיחזור נתונים
הנוהג של בתי עסק מודרניים להעביר מסמכים רבים דרך המחשבים הופך את הפתיחות שלהם לרשת האינטרנט ולמשתמשים שונים למסוכנת. תפקידו של שיחזור נתונים הוא להוות עבור בית העסק את רשת הביטחון במקרה ואחד התהליכים משתבש. על ידי פנייה לגורמי תמיכה נכונים יכול שיחזור נתונים לחסוך לחברה סכומי עתק. שיחזור נתונים איכותי אינו יכול להינתן בצורה עצמאית או פיראטית, וזאת משלל סיבות.
מעבר לעובדה הנוגעת למקצועיות של טיפול באחזור או שיחזור נתונים, יש משמעות גם לדרך בה מעדכנים את שירותי האבטחה. הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק והגורם אליו, אנחנו פונים ברגעי משבר צריך להיות המקצועי, המנוסה והמעודכן ביותר. שיחזור נתונים הוא אינו עניין פשוט וכרוך בהפעלת משאבים רבים, והפקדתו בידיים הלא נכונות יכול לגרום לנזק יותר מאשר תועלת. חשוב לשים את העניין של שיחזור נתונים בראש מערכת השיקולים של החברה, ולהתייעץ עם חברות מחשבים ותמיכה אחרות על מנת לקבל ייעוץ. ברוב המקרים העלות של שיחזור נתונים תגיע כחלק מחבילת שירות ותמיכה כוללת, כשעבורנו מדובר על רווח כפול: גם מניעת תקלות עתידיות וגם התמודדות איתן במידה והן בכל זאת יופיעו. חשוב לזכור, כי כל עוד נעבוד עם מחשבים, מה שלא הולך להשתנות בשנים הקרובות, שיחזור נתונים יהיה חלק מחיינו. סטיות ממהלכים תקינים של שיחזור נתונים יכולים לעלות לחברה בהרבה מאוד עוגמת נפש, ולייצר חוסר ביטחון אצל העובדים.
רק גורם תמיכה מוכר בנושא של שיחזור נתונים מכיר את סדר הפעולות אותו צריך לעשות ואת דרכי העבודה המומלצות. כמו שלא נעשה ניסויים בתחום משאבי אנוש של העסק שלנו, כך עלינו להימנע מהרפתקאות מיותרות בתחום הטכנולוגיה והמחשוב. לסיכום, שיחזור נתונים הוא חלק בלתי נפרד מהליכי הגיבוי ששומרת לעצמה חברה מקצועית. ככל שנקדים להבין זאת ולהזמין אנשי מקצוע אשר יטפלו בתחום הזה עבורנו, כך נאריך את חיי החברה ונוכל לישון בשקט בלילה.

אצלנו בחברת TOTAL ASSIST תוכלו ליהנות ממגוון שירותים מקיפים בתחום פתרונות המחשוב. אנו נספק לכם שירות אישי, זמין, מקצועי ואמין ונלווה אתכם בכל רגע ולכל צורך. אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני או באמצעות המייל ותענו בהקדם.

טוטאל אסיסט - סיוע כולל למחשב

מקצוענים בטכנולוגיה, טוטאליים בשירות

זקוקים לשירותי מחשבים מקצועיים ואמינים? זקוקים לטכנאי מחשבים? התקשרו אלינו עכשיו 054-6609407054-6609407

 

תחזוקה מונעת ! 
יצאנו במבצע לתחזוקה מונעת למחשב כדי למנוע תקלות עתידיות ולדאוג לבריאות המחשב. חשוב ביותר גם כשאין תקלה מורגשת או נראיית לעין ...

זיכרון, זיכרון וזיכרון
כל תיפעול המחשב בנוי על שימוש בזיכרון וככל שיש יותר זיכרון פנוי לשימוש, המחשב מגיב יותר מהר. במהלך הזמן מותקנים יותר ויותר ישומים שמעיקים על השימוש בזיכרון המחשב. גם למקום הפנוי בדיסק יש משמעות (ככל שיש יותר - עובד יותר מהיר).

טיפ זה לא רק אבקת כביסה !
וברצינות ... אנטי וירוס מעודכן הוא לא בגדר המלצה אלא חובה בכל מחשב ! ליעוץ והמלצות פנו אלינו ונעזור !

עידכונים של מערכת ההפעלה
עידכון מערכת ההפעלה באופן שוטף מעניקה לכם שקט נפשי. העידכונים כוללים תיקונים ושידרוגים למערכת ההפעלה, החיונים לפעולה תקינה.

תחזוקה מונעת
תחזוקה מונעת למחשב אינה מותרות, היא חיונית לבריאות המחשב ותקינותו לאורך זמן.


  שם:
  חברה:
  טל':
  מייל:
שלח
ויביט-בניית אתרים עיצוב: Up-Grade