הוספה למועדפים
מאמרים
חבילות שרות לעסקים
פתרונות מחשוב
שירותי מחשוב
אבטחת מידע
תיקון תקלות מחשב
גיבוי נתונים
דואר זבל
יעוץ מקצועי
מערכות מחשוב
שיחזור נתונים
תחזוקה מונעת
דף הבית אודות לקוחות פתרונות המלצות צור קשר
054-6609407
צריך עדכון פלאש אנא לחצו על הקישור המופיע בכדי להוריד את העדכון האחרון לפלאש לחצו כאן
תמיכה טכנית לעסקים תמיכה לרשתות
תמיכה טכנית שירותי מחשב
אבטחת מידע

השימוש האינטנסיבי והתדיר במחשבים בעולם העסקים המודרני מגדיל את הצורך לשמור עליהם במרב המשאבים הקיימים. כל המידע העיסקי, מסחרי וכן גם הפרטי שלנו מאוחסן עליהם. לכן, אבטחת מידע היא למעשה הדרך הטובה ביותר לוודא שהמחשבים שלנו נמצאים תחת פיקוח נכון ובעקביות. ניתן לומר שללא אבטחת מידע מחשבי החברה נתונים לסכנות בלתי פוסקות מצד אלפי מקורות שונים. אבטחת מידע היא הדרך היחידה לוודא שאת המסמכים שלנו בכלל, ואת המסמכים החסויים בפרט, רואים רק הגורמים הרלוונטיים.

גם אם נדמה לנו שהנושאים בהם מתמחה החברה שלנו אינם מסווגים יתר על המידה, לא נרצה שהם ילכו לאיבוד.
מלבד עניין החיסיון והסיווג של חומרים עסקיים שונים, תפקידה אבטחת מידע לוודא שהחומר יישאר על המחשב ולא יימחק או ילקח ממנו. בהרבה מאוד מקרים אבטחת מידע מונעת טעויות אנוש.

אנשים טועים ומייחסים למושג אבטחת מידע מניעת זליגה של מידע מהארגון החוצה, אך אבטחת מידע נחוצה גם בתוך האירגון. בין אם במקרי פיטורין או לאחר חילופי תפקידים, אבטחת מידע איכותית מבטיחה, שרק העובדים שאמורים לעבוד או להיות חשופים לחומר עסקי מסוים, אכן יעשו זאת.
 
אבטחת מידע פועלת על פי דרישות של מנהלי העסק וגורפת כלפי כל העובדים בחברה. ללא אבטחת מידע אין שום שליטה על אופן הכניסה של מידע חדש אל המערכות, וכמובן גם לא על המידע היוצא מהמחשבים. אבטחת מידע צריכה לקחת בחשבון כל מיני סוגים של שיקולים, החל מפרטים אישיים של העובדים ועד למטרות ותכנונים של החברה עצמה. אם בעבר אבטחת מידע הייתה חלק ממערך הכוחות הטכנולוגי של חברות היי טק בלבד, הרי שכיום ניתן לראות את הצורך באבטחה שכזו בקרב כל סוגי העסקים, קטנים כגדולים.
כל חברה צריכה אבטחת מידע כדי לוודא שהעבודה הקשה שלה לא יורדת לטמיון.
 
אבטחת רשת תפקידה לוודא, שהעסק מגן על עצמו יותר מאשר מספקיות תוכנות האנטי-וירוס או חומות האש. אבטחת רשת לא רק שומרת על המידע החסוי, אותו מעוניינת לשמור החברה לעצמה, אלא גם שומרת מפני וירוסים שונים או תוכנות זדוניות.
 
בעולם בו לכל ילד יש מחשב נייד ואפשר להעלות תמונות, קבצים וסרטים מהפלאפון היישר לרשת החברתית ולכל העולם, אבטחת מידע חיונית בדיוק כמו תלושי שכר. עסק שאינו חושב לפנות לגורמים מנוסים ולהשקיע את הכסף הנדרש באבטחת הנתונים שברשותו, יפסיד בטווח הרחוק הרבה יותר כסף ממה שחשב לחסוך.

אצלנו בחברת TOTAL ASSIST תוכלו ליהנות ממגוון שירותים מקיפים בתחום פתרונות המחשוב. אנו נספק לכם שירות אישי, זמין, מקצועי ואמין ונלווה אתכם בכל רגע ולכל צורך. אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני או באמצעות המייל ותענו בהקדם.

טוטאל אסיסט - סיוע כולל למחשב

מקצוענים בטכנולוגיה, טוטאליים בשירות

זקוקים לשירותי מחשבים מקצועיים ואמינים? זקוקים לטכנאי מחשבים? התקשרו אלינו עכשיו 054-6609407054-6609407

תחזוקה מונעת ! 
יצאנו במבצע לתחזוקה מונעת למחשב כדי למנוע תקלות עתידיות ולדאוג לבריאות המחשב. חשוב ביותר גם כשאין תקלה מורגשת או נראיית לעין ...

זיכרון, זיכרון וזיכרון
כל תיפעול המחשב בנוי על שימוש בזיכרון וככל שיש יותר זיכרון פנוי לשימוש, המחשב מגיב יותר מהר. במהלך הזמן מותקנים יותר ויותר ישומים שמעיקים על השימוש בזיכרון המחשב. גם למקום הפנוי בדיסק יש משמעות (ככל שיש יותר - עובד יותר מהיר).

טיפ זה לא רק אבקת כביסה !
וברצינות ... אנטי וירוס מעודכן הוא לא בגדר המלצה אלא חובה בכל מחשב ! ליעוץ והמלצות פנו אלינו ונעזור !

עידכונים של מערכת ההפעלה
עידכון מערכת ההפעלה באופן שוטף מעניקה לכם שקט נפשי. העידכונים כוללים תיקונים ושידרוגים למערכת ההפעלה, החיונים לפעולה תקינה.

תחזוקה מונעת
תחזוקה מונעת למחשב אינה מותרות, היא חיונית לבריאות המחשב ותקינותו לאורך זמן.


  שם:
  חברה:
  טל':
  מייל:
שלח
ויביט-בניית אתרים עיצוב: Up-Grade